O dětství, skrytém talentu, fanoušcích...

21. března 2009 v 18:38 | Kate |  Novinky
Lamač srdcí nám servíruje podivná setkání a fanoušky, svou oblíbenou svačinu a své dohazovací schopnosti.

1. Bez jaké věci bys nedokázal žít ?
Joe: Můj iPhone. Pořád ho používám, vždycky je poblíž.


2. Jaká byla tvoje největší útrata ?
Joe: Koupil jsem si kolo. Je to Harley-Davidson. Ne, kecám. Koupil jsem si Schwinn, kolo ze starý školy, takže jsme si včera já, Nick, Kevin, můj nejmladší brácha Frankie a naše kamarádka Maya vyjeli na kolech.

3. Když jsi vyrůstal, byl jsi vždycky...
Joe: Divný dítě. Myslel jsem si že je cool jít do postele a předstírat že jsem usnul a potom vstát a převléct se do školního oblečení na příští den a spát v něm. Nevím proč ! Hádám, že jsem chtěl být připravený na příští ráno.

4. Tvoje dětská vášen č.1 ?
Joe: Vyrostl jsem na lásce k Barneymu. To bylo moje. Měl jsem Barneyho tričko zářící ve tmě a šel bych do skříně ve svém pokoji, uprostřed odpoledne, a zíral na to tričko.

5. Tvoje dětská vášeň č.2 ?
Joe: Kartičky Pokémonů. Vyměňoval jsem je s holkama, se kterýma jsem flirtoval. Opravdu se mi hodně líbila jedna holka, ale nehodlal jsem se zříct skvělýho obchodu, takže jsem jí vyměnil jednu vážně špatnou kartu za tři skvělý.

6. Do které celebrity ses zamiloval ?
Joe: Jessica Alba. Představil jsem se jí na Teen Choice Awards. Ona na mě: "V jaké jsi zase kapele ?" A já na to: "V Jonas Brothers." A ona řekla: "Myslím že jsem od vás dostala autogram." Byl pro dceru její hospodyně. Byl to jeden z těch úžasných momentů. Potom, když jsme šli pryč, jsem zakřičel "Uvidíme se na svatbě !"

7. Tvůj nejoblíbenější dárek od fanoušků:
Joe: Dostali jsme hrocha. Někdo ho pro nás adoptoval ve zvířecí rezervaci. Jmenuje se Jonas Brothers.

8. A jaké bylo tvoje nejdivnější setkání s fanoušky ?
Joe: Jedna holka nás sledovala na záchod, chlápek který tam byl se podíval na Nicka a na mě a řekl: "Nesnáším vás, jste strašní !" My nato: "Sorry kámo." To bylo vážně vtipný. Nick a já jsme se smáli.

9. co rád nosíš, když se chceš jen tak poflakovat ?
Joe: Styl je pro nás vážně velká věc. Takže se každý den oblékáme a vážeme si kravaty a nosíme J. Lindeberga a Marca Jacobse. Milujeme oblékat si vysoce módní rockový look. Jediné tepláky, co mám jsou velurové Adidas.

10. Jakou máš přezdívku ?
Joe: Danger (= Nebezpečí). Začlo to proto, že pořád někam padám, skáču kolem a šplhám po čem se dá. Jednou jsem vyšplhal 20 stop a pověsil se na jevištní sloup. Dodneška se divím, jak se to stalo.

11. Je pro tebe nějaké jídlo nezbytné ?
Joe: Burákové máslo. Nechápu proč, ale včera se mi o něm zdálo. To je dobré. Vzbudil jsem se a vážně bych si nějaké dal. Moje oblíbená tyčinka je red apples s burákovým máslem. To je bomba !

12. A co nějaký skrytý talent ?
Joe: Jsem skvělý dohazovač. Greg (Garbowsky), náš basák, a já jsme šli po ulici v Bostonu a já viděl holku a řekl: "Gregu, ta je rozhodně tvoje. Jdem jí najít." Takže jsme místo obchodu s hodinkami běhali s Gregem po Bostonu a hledali ji v nákupní zóně, a taky jsme jí našli. Já řekl: "Tak co, my jdeme nakupovat, nechtěla bys jít s náma ?" Takže šla s náma, bavila se s Gregem a Greg jí vzal ten večer do kina.

13. A čeho se momentálně nejvíc dožaduješ ?
Joe: Tý věci jménem mochi. To je asijská zmrzlina zabalená v rýžovém koláči. Taky bych si vážně dal Peeps, ty barevný marshmallows. Od začátku našeho turné jsem nejedl žádné dezerty nebo sladkosti, pil jsem jenom vodu, perlivou. Je to něco, pro co jsem se rozhodl abych zůstal zdravý.

zdroj
- ashley-tisdale-hsm.blog.cz
- happy-smiley-4evr.blog.cz
jo-bros-cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama