Ideální Holky pro Jonas brothers =D

26. března 2009 v 20:11 | Kate |  Jonas Brothers
NICK: Jsme typy kluků, kteří raději vezmou holku někam ven. Rozhodně bychom měli být gentlemani! Určitě dáváme přednost mluvení, abychom se lépe poznali a rozhodně vždycky zaplatíme. Já osobně pozoruju, jak se holka směje. Tak poznám, jestli se nudí nebo ne. Překrásný úsměv mi říká, co má holka něco na srdci. Já se poznávám tak, že se nejprve seznámíme a postupem času zjistím, že jsme si velice blízko a mám tu osobu rád. Takhle to vlastně bylo s oběma přítelkyněmi ai se všemi přáteli. Když se směju nebo mluvím, necítím se jako hvězda, musím se cítit jako Nick Jonas. Vím, že si dokáží najít přátele na celý život, za což jsem moc rád.


JOE: Já vždycky pozoruju, jak je holka oblečená. Také si všímá, kolik má holka sebedůvěry, jaký má úsměv a jestli se nebojí mluvit. Pokud holka všechny tyto vlastnosti má, ale neobléká se dvakrát hezky, nebude mít moc šancí, že si těch vlastností všimnu ... Nojo, opravdu moc rád vidím holku, která je skvěle oblečená, jak nejlépe může.
Není nic horšího, než mít partnera, který nemá rád věci, týkající se lásky. Když se bavím třeba na párty, mám rád, když se přítelkyně přidá a užíváme si to spolu. Moc se mi nelíbí procházet se s osobou, který si neužívá života.
Vždycky mě zklamal, když holce nezáleží na věcech, které jsou pro mě velmi důležité. Když jsem něčím nadšený, chci to sdílet s lidmi, které miluju a pokud to mou pčítelkyni vůbec nezajímá, je něco špatně.KEVIN: Perfektní rande může být kdekoliv, ať už se jedná o objednání jídla a koukání na filmu, nebo jenom relaxační procházku. Občas mám hodně rád projížďku autem, poznávání nových míst je vzrušující.

zdroj.jb-central.sblog.cz,jonasweb
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama